Картонні кутники

Картонний кутник V та L профіль

Картонні кутники V - профілю та L - профілю (також називаються кутовими профілями, захисними кутниками) захищають кути упаковки або кути самої продукції від потенційних пошкоджень, завданих під час завантаження та транспортування.

Ми виготовляємо кутники в найширшому з доступних діапазонів розмірів. Конкретні розміри кутників визначаються замовником і задовольнять будь-які вимоги.

Картонний кутник W Flexi профіль

Картонні кутники W – профілю (також називають кутник FLEXI) призначаються для гнучкого захисту зовнішніх і внутрішніх країв, кутів круглої та овальної форми, а також для товарів різної форми. Завдяки своїй гнучкій та міцній конструкції вони забезпечують гарний захист та прості у використанні.

Широко використовуються в металургійній, паперовій, пластиковій, барабанній та меблевій галузях.

Кутники друковані та вологостійкі

Ми пропонуємо кутники V, L, W профілю з нанесенням вологостійкого зовнішнього покрівельного картону та нанесенням друку до 6 кольорів.

Такі кутники використовуються зокрема при пакуванні фруктів та овочів, морозива та інших заморожених продуктів, що передбачає зберігання та транспортування у холодильниках, різкі зміни температурних режимів та високий рівень вологості.

Нове сучасне друкарське обладнання, дозволяє нанесення високоякісного друку до 6 кольорів за запитом замовника.

Картонні кутники, стандартно, можуть бути коричневого або білого кольору, а за бажанням клієнта — з логотипом замовника або будь-якого іншого кольору, що надасть можливість забрендувати власну упаковку.