Paperoтм

Про Paperoтм

Торгова марка Paperoтм — це лінійка професійних продуктів, які призначені для корпоративного сегменту. Лінійка спрямована на бізнес клієнтів в готельно-ресторанному бізнесі, корпоративному використанні (AFH). Ідеально підходить для підтримки чистоти та гігієни в громадських будівлях, готелях, ресторанах, SPA салонах, перукарнях, лікарнях, клініках, фабриках, майстернях та інших громадських чи промислових приміщеннях.

Про Paperoтм Eko

Paperoтм Eko — це доступна та якісна лінійка продукції із переробленої сировини, яка має покращені властивості водопоглинання для паперових рушників та кращу м’якість і водорозчинністю для туалетного паперу в порівнянні із целюлозними виробами Paperoтм. Лінійка Paperoтм Eko ідеально підійде для закладів із високою прохідністю та закладів, котрі хочуть замінити макулатурні вироби сірого або зеленого кольорів на преміальні аналоги білого кольору за доступною ціною.

Більш детальну інформацію про целюлозну продукцію Papero та Papero Eko уточняйте і представників ТОВ «КПК» у своєму регіоні або за контактами відділу продажу.

Відділ продажу виробів з целюлози