Картонні гільзи

Картонні гільзи

Картонні гільзи виготовляються із власного макулатурного та екологічного чистого картону найвищої якості і можуть застосовуватись у вторинній переробці. Картонні гільзи використовуються в хімічній, харчовій, текстильній, поліграфічній, та інших галузях промисловості для намотування різноманітних плівок, тканин, ниток, картону, та іншої рулонної продукції.

Завдяки новому, сучасному друкарському обладнанню, наша компанія має можливість виготовляти гільзу з нанесенням високоякісного, 6-ти колірного друку. Дана послуга дозволяє нашим клієнтам рекламувати свій продукт, адже на гільзах ви зможете розмістити свій логотип, торгову марку чи будь-яку іншу корисну інформацію рекламного характеру.

Ми пакуємо гільзи на піддони з фіксацією стрейч-плівки та поліпропіленової стрічки, що забезпечує цілісність палети. Дана упаковка не вимагає великих складських приміщень, легко перераховується, вимагає мінумум часу для завантаження та розвантаження машини, а також забезпечує збереження гільз при транспортуванні на далекі відстані.