Про нас

Сьогодні ми є успішним виробником картонного упакування та паперової продукції. Ми займаємо провідну позицію в Україні та активно розвиваємо продажі в ЄС.

ТОВ «Картонно-паперова компанія»

Наша історія — наша гордість

ТОВ «Картонно-паперова компанія» розпочала свою діяльність на базі підприємства ВАТ «Львівкартонопласт». Протягом десятиліть підприємство «Львівкартонопласт» інтенсивно розвивалося, виробляючи листовий пластик та вироби з макулатури.

Сучасна історія «Картонно-Паперової Компанії» почалася з другого кварталу 2000 року. Компанія отримала новий вектор розвитку — удосконалення та модернізація картонного виробництва, випуск картонної гільзи та кутника, запуск виробництва санітарно-гігієнічних виробів із целюлози (паперові рушники, серветки, туалетний папір).

Сьогодні ми є успішним виробником картонного упакування (гільза та кутник) та паперової продукції (паперові рушники, серветки, туалетний папір ). Ми займаємо провідну позицію в Україні та активно розвиваємо продажі в ЄС. Нашим клієнтам ми пропонуємо унікальну якість за доступною ціною, індивідуальний підхід для клієнтів Private Label Products, власну лінійку виробів B2C під брендом White Lineтм та професійні рішення для HoReCa під брендом Paperoтм

Сертифікація продукції

В 2017 році компанія отримала сертифікат ISO 9001:2015 «Системи управління якістю. Вимоги.» Сертифікація підтверджує здатність компанії постійно надавати клієнтам відповідні товари та послуги без змін якості продукції та без перебоїв. Ми раді, що комісія високо відзначила нашу компанію та підтвердила двадцятирічну довіру понад 300 наших партнерів з усього світу.

В 2018 році ТОВ «Картонно-паперова компанія» отримала сертифікат FSC-C143485 FSC — системи міжнародної лісової сертифікації, яка засвідчує невиснажливе (стале) управління лісами. Сертифікація FSC означає, що підприємство дотримується суворих правил – охороняти цінні лісові ділянки, зберігати біорізноманіття у лісах, боротися з браконьєрством вирубки лісів, враховувати інтереси місцевих громад. А дотримання умов контролюється міжнародною організацією Forest Stewardship Council (FSC).

Якщо Ви купуєте товар з паперу чи деревини в компанії, котра сертифікована міжнародною організацією FSC, Ви можете бути впевнені у тому, що підтримуєте здорові ліси та легальне виробництво.

FSC & ISO 9001:2015

Географія експорту

Клієнти та партнери