Картонно-Паперова Компанія

туалетний папірЯк відомо, на сьогодні ПрАТ “Картонно-Паперова Компанія” виробляє дві основні групи товарів – упакування і особиста гігієна.  Виконуючи практично повний виробничий цикл, крім обробки деревини, наша компанія має в руках повний контроль над виробом, його складовими і властивостями.

З упакування виробляємо коробковий картон (КК-2), гільзовий картон (ККГ), а також похідні вироби – кутник і гільзу картонну. Раніше вироблялися також картон для руберойду, картон для пласких шарів гофрокартону (лайнер), двошаровий картон для коробок із зовнішнім шаром із целюлози. Втім, на сьогодні, при виробництві перших двох видів напівфабрикатів (КК-2 і ККГ), ми використовуємо лише один вид сировини – макулатуру сортовану класу 5 (МС-5Б). Такий вид макулатури містить понад 70% гофротари, що дозволяє виробляти відносно чистий картон без вмісту забруднювальних речовин, а також забезпечує його міцність та інші потрібні механічні показники.

Уся макулатура в Україні, як і в іншому цивілізованому світі, організовано збирається і утилізується. Це створює новий товар на ринку і одночасно вирішує питання забруднення відходами паперового вмісту. Після сортування, макулатура потрапляє на наші склади, де вона перевіряється на вміст зайвих речовин, вологість та питому вагу гофротари. В процесі обробки макулатура розмелюється і фільтрується, внаслідок чого викидаються рештки пакувального поліетилену, стрічок, пакетів, скотчу тощо, які віддаються на переробку. Отримавши однорідну картонну масу в пульпері, картонна машина здійснює процес формування і витискання картону. При тому додаються різні компоненти для склеювання волокон вторинної картонно-паперової маси, розчинення смоли та інших небажаних речовин, які несхвально впливають на якість і показники картону.

технологія виробництва картону

Картонний кутник та гільза виготовляються із нашого картону з додаванням клею ПВА або на декстриновій основі. Також для зовнішньої естетики склеєні шари кутника чи гільзи загортаються або, відповідно, завиваються у лайнер або крафт-папір, виготовлений з вибіленої або невибіленої целюлози.

Санітарно-гігієнічні вироби, які виготовляє наша компанія, складаються на 100% із целюлозного паперу, не рахуючи гільз з макулатурного картону, на які намотується папір. Целюлоза, яку ми використовуємо, є вибіленою на 90% сульфатним способом з листяних і хвойних порід дерев. Дерева, які служать сировиною для виготовлення целюлози, отримуються із відновлювальних джерел – лісових господарств, де ці дерева спеціально вирощуються для промислових потреб. Таке виробництво не приносить шкоди навколишньому середовищу, а навпаки – служить додатковим екологічним чинником очищення повітря, оскільки на місці такого господарства могли би бути аграрні території чи виробництва, які шкодили б середовищу. Відповідно як і в виготовленні картону, у папері є речовини клейких властивостей, розчинники смоли та інших побічних речовин тощо, які не є шкідливими, якщо цей папір використовувати в гігієнічних цілях.

технологія виробництва паперу тісю

Всі права захищено 2009 - 2014