Картонно-Паперова Компанія

Чому ПрАТ «КПК»?
Ефективна політика управління персоналом.
Це один із основних факторів успіху підприємства. Наша команда – це найважливіша рушійна сила, яка веде наше підприємство вже багато років до успіху та розвитку. У нас працюють цілеспрямовані та віддані своїй справі фахівці. Для цього була створена ефективна система відбору та навчання персоналу. Згуртованість колективу та клопітка праця допомагає розвивати підприємство вже протягом десятків років.

Стабільність та розвиток

З 1946 року підприємство розвивається, посідає вагоме місце на ринку серед підприємств з виробництва картону, виробів з картону та санітарно-гігієнічної продукції типу В2В. І на сьогодні є лідером серед національних виробників на українському ринку. Керівництво підприємства постійно прагне вдосконалювати та збільшувати виробничі потужності, створювати нові робочі місця.

Корпоративна культура

Повага до особистості – основа корпоративної культури.
Корпоративна культура, яка підтримується підприємством вже не один десяток років. І кожен працівник старанно вносить свою лепту в розвиток підприємства. Керівництво намагається покращувати умови праці наших працівників. Найкращим доказом того є те, що чимало працівників працюють в нас понад 30-40 років.
ПрАТ «КПК» гарантує своїм працівникам всі соціальні виплати:
• Вчасну, офіційну та стабільну зарплату;
• Гнучку систему винагород та премій;
• Оплачувану відпустку відповідно до чинного законодавства.

Всі права захищено 2009 - 2014