Картонно-Паперова Компанія

ПрАТ “Kartono ir popieriaus įmonė”, а до недавна – GPGB “Lvivkartonoplast”, створене в 1946 р. у на базі виробничих площ невеликого механічного заводу. В цей час було змонтовано дві картоноробні машини, вивезені з післявоєнної Німеччини. Протягом десятиріч планової соціалістичної економіки підприємство інтенсивно розвивалося, будувались нові цехи, під’їзні колії. У 1966 Gamykla buvo pastatyta gamybos apdailos plastiko, tik vienas iš Ukrainos. В середині сімдесятих років введено в експлуатацію будівлю складу макулатури, розметувально-підготовчу дільницю та очисні споруди. Du lenta mašina padarė kartu 3000 tonų kartono per mėnesį, su sugriuvo aplink 4000 tonų popieriaus atliekų.
Laikotarpis nuo 1993 į 2000 року характеризувався спадом, спричиненим обставинами об’єктивного характеру. Новітня історія товариства почалася з другого кварталу 2000 metai. Протягом 2000–2002 років ліквідовано значні заборгованості. Було поновлено випуск картону. Спеціалізація підприємства не змінилася.

Протягом 2004–2009 років наше підприємство було зосереджене на трьох стратегічних напрямках:

– удосконалення та модернізація картонного виробництва;

– збільшення об’ємів переробки напівфабрикату картону (основа, Ritės, raidės) Kartoninėje gіlzu;

- Pradėti gamybos įrangą iš tualetinio popieriaus, namų gamybos.

Сьогодні ми є успішним виробником картонного упакування, лідируючи в Україні та активно розвиваючи продаж в ЄС, а також ми виходимо на новий рівень у переробці целюлозного паперу у тісю, розширюючи асортимент хустинками, преміум-серветками та рушниками.

Ми на сторінці all.biz

 

Річна інформація емітента цінних паперів за 2017 рік

Річна інформація емітента цінних паперів за 2016 рік

Річна інформація емітента цінних паперів за 2015 рік

Річна інформація емітента цінний паперів за 2014 рік

Річна інформація емітента цінних паперів за 2013 рік 

Річна інформація емітента цінних паперів за 2012 рік

Річна інформація емітента цінних паперів за 2011 рік

 

 

Visos teisės saugomos 2009 - 2014