Про нас

Сьогодні ми є успішним виробником картонного упакування та паперової продукції. Ми займаємо лідируючі позиції в Україні та активно розвиваємо продажі в ЄС.

ПрАТ «Картонно-Паперова Компанія»

Наша історія — наша гордість

ПрАТ «Картонно-Паперова Компанія» розпочала свою діяльність на базі підприємства ВАТ «Львівкартонопласт». Протягом десятиліть, підприємство «Львівкартонопласт» інтенсивно розвивалося, виробляючи листовий пластик та вироби з макулатури.

Сучасна історія «Картонно-Паперової Компанії» почалася з другого кварталу 2000 року. Компанія отримала новий вектор розвитку — удосконалення та модернізація картонного виробництва, випуск картонної гільзи та кутника, запуск виробництва санітарно-гігієнічних виробів із целюлози (паперові рушники, серветки, туалетний папір).

Сьогодні ми є успішним виробником картонного упакування (гільза та кутник) та паперової продукції (паперові рушники, серветки, туалетний папір ). Ми займаємо лідируючі позиції в Україні та активно розвиваємо продажі в ЄС. Нашим клієнтам ми пропонуємо унікальну якість за доступною ціною, індивідуалний підхід для клієнтів Private Label Products, власну лінійку виробів B2C під брендом White Lineтм та професійні рішення для HoReCa під брендом Paperoтм

Географія експорту

Клієнти та партнери