Картонно-Паперова Компанія

 

серветка паперова1. Після довгих прогулянок або просто після робочого дня, де Ви були у взутті цілий день, взуття надирає вологи і характерного запаху. Для усунення запаху є спеціальні вбирні подушечки із загадковими кульками всередині, які ніколи не кидаються нам в очі в магазинах і які дійсно складно знайти в продажі. Також можна запхати газету, але дедалі рідше ми користуємося газетами, бо їх відтісняє інтернет. І тут в пригоді стає рушник або серветка із целюлозного паперу. Вона за кілька годин вбирає вологу і запах. Найкраще лишати папір у взутті на ніч, щоб зранку могти вдягнути взуття.

серветка паперова2. При перевезенні крихких речей у якості наповнювача можна використовувати пінопласт, вату, спеціальні наповнювачі з натуральних і штучних речовин. Однак, так само як і в попередньому випадку, найбільш доступним і завжди під рукою виявиться клаптик паперу тісю, який не рветься так як вата, і при тому не гірший за спеціальні наповнювачі.

3. Беручи підігріту їжу з собою в подорож, на роботу чи будь-куди, можна загорнути посудину з їжею в папір тісю, бажано паперовий рушник, намотавши кілька шарів. Папір має високий рівень теплоізоляції і дозволить зберігати тепло в посудині надовго. Додатково, той самий папір тісю може буде виконувати свою основну функцію під час їжі.

4. Якщо Вам на одяг попала рідина (нежирна або ледь жирна),  її можна моментально висушити більш ніж на половину, взявши мокру частину з хустинкою в кулак і сильно стиснувши. Так, велика кількість вологи переходить в папір, який вбирає воду. Після того, решта висихає протягом кількох хвилин.

Всі права захищено 2009 - 2014