Картонно-Паперова Компанія

Клієнти нашої компанії на картони марки КК здійснюють діяльність в найрізноманітніших сферах бізнесу. Це свідчить про те, що картон марки КК, який виготовляє наша компанія, може бути широко застосований в багатьох виробничих процесах як в якості сировини чи напівфабрикату, так і у якості промислового упакування. Нижче перелічуємо основні шляхи використання нашого картону:

  1. Коробки. Перше і найбільш логічне використання картону під назвою “картон коробковий” є виробництво коробок. Однак такі коробки будуть лиш промислового призначення для пакування запасних частин чи інших промислових виробів через відносно жорстку поверхню і неоднотонну текстуру картону.
  2. Покриття підлоги. Покривати підлогу картоном КК можна для багатьох цілей, наприклад – вантажні відсіки покриваються для покращення щеплення палет чи пакувань із підлогою, а також для більшої звукоізоляції, не кажучи про дотримання вантажного відсіку в чистоті після викидання картону для утилізації чи переробки. Також може бути використаний під час ремонту з тими ж цілями дотримання підлоги в чистоті під час брудних робіт.
  3. Розділювачі між одиницями товару всередині загального пакування. Можуть бути як горизонтальні, так і вертикальні. Вертикальні розділювачі в основному виготовляються на спеціальних різальних станках. А горизонтальними є зазвичай прямокутні листи різних розмірів залежно від загального упакування. Наприклад, це можуть бути листи 20х20 см для упакування посуду, або 80х120 см для розмежування шарів продукції на палеті.
  4. Виробництво кутника та гільзи. Туди, де не можемо доставити гільзу або кутник, ми можемо доставити картон, з якого це можна зробити. Наприклад, коли фірма з виробництва тісю має свій станок для виробництва гільзи на території.
  5. Виготовлення різних вкладок для тримання форми. Наприклад – вирізка з картону для тримання форми взуття або вшивання картонного листа в папку з тканини, шкіри тощо, подібно як у палітурному ділі.

Всі права захищено 2009 - 2014